Biz Kimiz


Firmamız merkezi İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye ikinci el raf sistemleri konusunda hizmetlerini sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca edinmiş olduğumuz birikimimiz ve kendi alanında uzman olan çalışma ekibimiz ile birlikte profesyonel anlamda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman önemsemekle birlikte tüm aşamalarda müşterilerimiz ile birlikte hareket etmekteyiz. İstenilen modellerin bulunması ve keşfedilmesi aşamasından montaj aşamasına kadar sürecin tamamında müşterilerimize uygun olan çözümler üretmekteyiz. Tercih etmiş olduğumuz tüm ekipmanlar son teknolojiyi takip ederek seçilmiş olmakla birlikte montaj anında titiz bir çalışma ile süreci tamamlamaktayız.
Firmamızda ikinci el depo raflarının satışı ve alımı yapılmaktadır. Kullanılmış olan raf sistemlerinizi yerinde inceleyerek, inceleme sonrasında fiyat belirleme ve diğer tüm esasların konuşulduğu bir ön anlaşma yapmaktadır. Anlaşma tamamlandıktan sonra uzman ekibimiz ile birlikte sökme işlemlerini tamamlamaktayız. Sökme, yerinden taşıma ve aynı zamanda yükleme gibi tüm işlemler SSK güvenceli olan uzman kadromuz ile birlikte yapılmaktadır.
Aynı zamanda firmamızdan alacağınız ürünlerin montajı da uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm süreç boyunca her zaman müşterilerimizin beklentilerini önemsemekte ve beklentileri için en uygun olan çözümleri sunmaktayız. Montaj işlemlerinde ve sökme işlemlerinde en yeni ekipmanları tercih ederek sorunsuz bir çalışma sunmaktayız.
Emintaş Metal olarak kurumsal pek çok farklı işletmenin tercih etmekte olduğu bir firmayız. Firmamızda bulunmakta olan tüm ikinci el depo rafları özel bir çalışma ile inceleyerek alındığı için herhangi bir deforme söz konusu değildir. Raf sistemlerinin tamamı oldukça temiz ve dayanıklı olan sistemlerdir.
Müşterilerimizin depoları için en uygun olabilecek ikinci el raf sistemlerinin belirlenmesi, tedarik edilmesi ve montajının tamamlanması gibi süreçlerde ihtiyaca uygun olan çözümler sunmaktayız. Uzun yıllardır sürekli olarak genişleyen müşteri ağımızda pek çok farklı kurumsal firma bulunmaktadır.
Firmamız uygun fiyat seçenekleri ile birlikte güvenilir bir ticaret anlayışı ile hareket etmektedir. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla birlikte müşterilerimize sunabilmek açısından özel bir çalışma sürdürmekteyiz. Her zaman müşterilerimizin beklentilerini önemsemekte ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verebileceğimiz seçenekleri sunmaktayız.