Çıkma Raf Sistemleri


Depolarda tercih edilmekte olan rafların sıfır olarak alınması yüksek maliyetlere neden olabilir. Pek çok farklı sistem olduğu gibi bu sistemleri kullanan ve ikinci el raf satanlar bulunmaktadır. Bu şekilde bir tercih ile alınacak olan ürünlerin maliyeti çok düşecektir.

Raflar, genel olarak ürünlerin boyutları ve mekanın genişliğine uygun bir şekilde belirlenmektedirler. Aralıklar da ürünün boyutlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Ağır yükler ve hafif yükler için farklı sistemler tercih edilmektedir.

İkinci El Raf Sistemleri İle Maliyeti Düşürün

Depolarında kullanmakta oldukları sistemi değiştirmek isteyen firmalar, ellerinde bulunan sistemi değerlendirmek için ikinci el raf alanlar ile görüşmek isterler. Bu şekilde ihtiyacı olan kişi sistemleri alarak maliyeti düşürmektedir.
Çünkü sistemlerde kullanılan materyallere bağlı olarak kimi zaman çok büyük maliyetler ortaya çıkabilir. Ancak ikinci el tercih ederek maliyeti düşürebilirsiniz. Ürünleri almadan önce mutlaka deponuzun ölçülerini bilmeli ve istifleyeceğiniz ürünlerin boyutlarını da bilmelisiniz.

İkinci El Depo Rafı Nerede Satılır?

Ürünlerin daha uzun süre sorunsuz bir şekilde saklanabilmesi açısından ikinci el raf modelleri tercih edilmektedir. Depolarda kullanılan ürünler çelik malzemelerden yararlanılarak kullanıldıkları için oldukça dayanıklı olan ürünlerdir ve uzun bir süre kullanılabilmektedirler. Ürünlerin dayanıklı olması ve ekonomik olması tercih edilmelerinde etkilidir.

Firmamızda yer alan ürünler arasından tercihler yaparak sizde deponuz için uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Bazı sistemlerde değişebilen aralıklar bulunmaktadır. Bu durumda daha önce farklı ürünlerin istiflenmesi için kullanılmış olsalar bile sizin istifleyeceğiniz ürünlerin boyutlarına uygun olarak ayarlanabilirler. Raf sistemlerinin ayarlanabilir olması farklı endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesi açısından son derece önemlidir. Dayanıklı olan ve farklı renk seçenekleri bulunan raflara sitemizden ulaşabilir ve ihtiyacınız olan modelleri bulabilirsiniz.Depolarda tercih edilmekte olan rafların sıfır olarak alınması yüksek maliyetlere neden olabilir. Pek çok farklı sistem olduğu gibi bu sistemleri kullanan ve ikinci el raf satanlar bulunmaktadır. Bu şekilde bir tercih ile alınacak olan ürünlerin maliyeti çok düşecektir. Raflar, genel olarak ürünl

Depolarda tercih edilmekte olan rafların sıfır olarak alınması yüksek maliyetlere neden olabilir. Pek çok farklı sistem olduğu gibi bu sistemleri kullanan ve ikinci el raf satanlar bulunmaktadır. Bu şekilde bir tercih ile alınacak olan ürünlerin maliyeti çok düşecektir. Raflar, genel olarak ürünl